Hakkımızda


Serintepe İnşaat, Bursa Gayrimenkul Değerleme Şirketi ile birlikte grup firmasıdır.

Uzun yıllar Türkiye’nin, sektörlerinde önde gelen gruplarında ve önemli projelerde görev almış, müşteri odaklı, profesyonel hizmet verme bilincini özümsemiş yönetici kadrosu, tecrübeli mimar-mühendis değerleme uzmanı kadrosuna sahiptir.

Hakkımızda

Serintepe İnşaat projelerinde; prensiplerini modern yapı standartlarına uygunluk, üst düzey kalitede ve güvenilirliği yüksek hizmet sunmak olarak belirlerken teknolojik gelişmeleri takip eden, deneyim sahibi, insan gücüyle ve doğru zamanda müşteri beklentilerine cevap verecek iş hacmiyle hedeflerine ulaşmayı ana politikası olarak benimsemiştir.

home_constructor_heading_line

Vizyonumuz

Müşterisine hizmeti ekonomik, güvenli, estetik ve hızlı biçimde sunmayı ilke edinmiş olan yapısıyla sürekli tercih edilen, kaliteli ve kalıcı eserlere imza atan çizgisiyle markasının sürdürülebilirliğini sağlayarak pazar lideri olmak.
home_constructor_heading_line

Misyonumuz

İnşaat sektöründeki tüm teknolojik gelişmeleri takip edip, uygulayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak ve bu sayede insanlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmek.

home_constructor_heading_line

Değerlerimiz

Yeniliklere karşı açık olmak, son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak.
İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak.
home_constructor_heading_line

Çevre

Çevre, İş Güvenliği ve Sağlık (ÇGS) ile ilgili kurallara ve uyarılara uymak, bu konu ile ilgili topluma iyi örnek olmak.

 
Serintepe İnşaat için önemli olan; kaliteli projeler yapmak, güvenilir olmak ve verimli çalışmaya azami dikkat göstermektir. Son teknolojilerden yararlanmak, ulusal/uluslararası standartlara uygunluk ve işin uzmanı ile çalışmak, şirketin kalite politikasının temellerini oluşturur.

Her koşulda mükemmelliği hedefleyen Serintepe İnşaat, en alt kademeden tepe yönetime kadar tüm çalışanlarını ve iş ortaklarını sürekli gelişime, dürüstlüğe, verimli çalışmaya ve yaptığı işe değer katmaya teşvik eder.

 

1. İlkemiz; SAĞLAMLIK


Yapılarımızın uzun ömürlü olması ana prensiplerimizdendir. Yapılarımızın inşaasında en kaliteli malzemeler kullanılmakta ve deprem yönetmeliği ile tam uyum sağlanmaktadır.

Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenle oturabileceğiniz, depreme dayanıklı malzemelerle yaptığımız binalarda, gönül rahatlığı ile yaşayacaksınız.


2. İlkemiz; Mimari Anlayış


Yaptığımız tüm inşaatlarda şehrin dokusunu bozmadan ve modern bir mimari ile inşaatlarımızı yapmaktayız. İnşaatlarımızın iç tasarımında her zaman en kaliteli ve uzun ömürlü malzemeleri kullanmaktayız.

İnşaatlarımızın çevre düzenlemelerinde her daim modern yaşam alanları yapmaktayız. Çocuklarınız için oyun parkları, sağlıklı yaşam için yüzme havuzları, spor alanları ve daha fazlası.


3. İlkemiz; Saygılıyız


Serintepe İnşaat, yürürlükte bulunan çevreyle ilgili mevzuat ve idari düzenlemelere, kendiliğinden tabi olduğu şartlara uyarak altyapı-üstyapı inşaatları ve yapı elemanları üretiminde havanın, suyun ve toprağın kirlenmesinin önlenmesi için gerekli kaynakları kullanmaya özen gösterir. Tasarımda ve üretimde deneyimli personel kullanarak çevre değerlerinin korunmasına ve sürdürülebilirliğin sağlanmasına, sürekli gelişme ve ilerleme anlayışı içerisinde katkıda bulunur.

Gelecek kuşaklardan ödünç aldığımız çevremizin korunması için ülke çapında önder olmak ve bu konuyla ilgili çalışmalara katkıda bulunmak adına her türlü gayretin içinde yer alır.